#healingbalance

#healingbalance

Me kõik teame, et elus peab valitsema tasakaal ning naiivselt loodame, et see tekib iseenesest. Kuid on aegu, kus kaos tõuseb üle pea ja me peame enese ellu sisse tooma rohkem selgust. Selleks tuleb teha tööd, et leida tasakaal.

Tervisehädad

Erinevad tervisehädad tekivad ja esinevad siis, kui tasakaal puudub. Tasakaalustades elu toimub tervenemine. Kuidas seda teha ja kuidas veel kõigele lisaks samasse olukorda sattunuid aidata? Näiteks oma last, ema või head sõpra? Tööriistad selleks on kõigil kaasasündinud ja neid on võimalik kogu elu jooksul juurde õppida.

Usalda ennast

Kindlasti pole kahtlust, et inimesed on võimelised ennast ravima, avades oma mõtted ja keha.
Teiste aitamiseks peab siiski esmalt ennast tervendama ja tõeliselt valitsema tasakaalu oma elus.
Sinu suurim abiline ehk loomuliku intuitiivsus on olemas sinus eneses. Selle juures on oluline usaldada oma võimeid ja kasutada neid arukalt. Esmalt tähendab see seda, et aktsepteerid, kes sa oled, füüsilisest, füsioloogilisest ja vaimsest vaatenurgast. See tähendab ka, et kohtled ennast lahkelt, leebelt ja toetavalt, just nagu toetaksite abivajavat või kallimat. Kui avastad, et oled sellel teel tupikus ja ei oska ise edasi minna, siis otsi abi.

Lootust on alati

Paljuski aitab meie keha meil ennast tervendada. Näiteks kui sööd ebatervislikku toitu, võivad sul tekkida seedetrakti probleemid ja valid, kas juua teed või süüa musti ploome, käivitades erinevad protsessid oma kehas. Vahel aga teed valesid valikuid, sest intuitiivsus on häiritud.

Mida annab re-start?

Tundes, et elu ja tervis vajab re-starti on hädavajalik kaaluda keha energiasüsteemi korrigeerimist. See mõjutab sügavuti, kuidas meie keha edaspidi toimib ja kas see suudab või hakkab ennast ka edaspidi aitama ja ravima. Meie emotsioonide tasakaalustamine ja asendamine positiivsemate emotsioonidega viib paranemiseni ja kiirenenud taastumiseni. Tervendades ennast saad kasutada nii endal, kui ka lähedastel mitmeid meetodeid mitte ainult valu leevendamiseks, vaid suudad ka suunata neid suurema heaolu ja positiivsuse esile kutsumise poole.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.