Healingbalanceist lähemalt

Healingbalance membership koosneb erinevatest koolitustest, kus läbi kogemise õpitakse kasutama erinevaid tööriistu, mille abil saad lahendada igapäevaselt tekkivad probleemid – vahet pole, on need siis tillukesed või suuremad. Astudes selle imelise grupi liikmeks omandad oskused ja teadmised, mille kaudu tood lihtsal viisil oma igapäevaellu heaolu ja leiad väljapääsu vanadest käitumismudelitest ning emotsionaalsetest tupikutest.

Vabasta ennast energiat söövatest ja enda potentsiaali vähendavatest sõlmedest. Vanadest tõketest pääsemine ja oma unelmate, soovide, eesmärkide täitmiseks on grupis aset leidvad koolitused asendamatud abilised. Muutused sinus endas toovad täiesti uue lähenemisviisi ja haarde suhetesse, on see siis paarisuhe, sõprus, töösuhe, ärisuhe või mistahes inimeste vaheline lävimine. Konflikti lahendamise tuum avastatakse, kui arusaamist tuuakse teise osapoole energiatest ja omadustest, samas neid tasakaalustades.

Grupi kaudu omandatut on võimalik kasutada igal pool ja igal ajal, sest seda on võimalik edukalt mugandada oma igapäevaellu. Lihtne, tõhus ja turvaline viis tõsta oma elukvaliteeti igal spektril.