Tagasiside

Peale esmakordset Sinuga kohtumist läbi Facebooki, on mu elu palju muutunud. Ma olen palju rahulikum, ei ärritu enam tühiste asjade peale, suudan asju kõrvalt vaadata. Olen tuhat korda enesekindlam kui varem, julgust on ka juurde tulnud. Otsekohesemaks olen muutunud ning eneseväljendust ei pelga enam, st süda ei hakka kohe sees värisema ja juttu blokeerima.

Märkan, et mind ümbritsevad viimasel ajal enamjaolt positiivsed inimesed, väga paljud nendest nagu vanad tuttavad. Olen palju julgem nendega rääkima minemisel ja neile komplimentide tegemisel – üldse ei raatsi endale neid häid sõnu hoida. Rõõm on rõõmu jagada! Ja mis huvitav avastus mul täna oli! Minu jaoks ei ole probleem võõrale meesterahvale otsa vaadata ja temaga rääkida nt koolitusel paaristöö asjus. Isegi punastama ei aja enam.

Ja seda kõike tänu seanssidele ja Sulle, Heidi! See on nii hea tunne, et olen aru saanud eesmärkide püstitamise vajadusest, sellest, et mu elus on praegu Õpetaja suure algustähega ?

Wow tunne tuleb peale kui mõtlen milline haavaleht ma varem olin, kui isiklikult ma kõike võtsin ja kuidas ma teiste inimeste halbade emotsioonidega kohe kaasa läksin. Uskumatu!

Super hea meel on näha, kui hästi mu lastele on seanssidel omandatu mõjunud. Näiteks vastumeelsest trennis käimisest ja trennikaaslastest on saanud selline koht, kus minu ettepanekust ühel päeval trennist poppi teha, hõigatakse vastu “Ei! Ma tahan trenni minna!” ? Ja koolis on õpitulemused paranenud, õppimine toimubki kiirelt ja lihtsalt.

Peale seansse avastasin, et saan taas abikaasaga ilma tõrgeteta suhelda, nii nagu algusaastail, kus rääkisime üksteisega avatumalt. Ta oli väga avameelne, võiks öelda, et lausa lobises.

Muutus minu sees on toimunud mõnusa voona, nii loomulikult ja õigel ajal. Tänan, Sind, Heidi! Ja armastan!

Armastusega,

Mailis

Minu teekond Heidiga algas eelmise aasta detsembrikuus , kui olin saanud otsa mu tööleping õena. Kaks nädalat lamasin voodis ja tahtnud midagi teha. . Kohusetundest käisin tööl. Siis ei teagi päriselt kuidas leidsin Heidi grupi. Ühinesin siis selle grupiga ja hakkasin kuulama ja võtma Heidi koolitusi. Ja sellest ajast on mu elu muutunud. Olen võtnud armastuse ja eneseväärikust ja muid huvitavaid koolitusi. Seanssid ja lihastestimine aitavad oma küsimustele vastuseid saada. Kui te küsite mis on muutunud mu elus, seda on nii palju ,aga kirjutan enda arust kõige tähtsama. Tänu Kallile Haldjale, nagu mina Heidit kutsun, armastan ma ennast 100%. Eneseväärikus ja naiselikkus on tõusnud esikohale (OLEN KUNINGANNA ja kannan kuldset krooni). Suhted meestega on muutunud, olen suutnud andestada inimestele kes on haiget teinud. Kõige tähtsam sõnum aga et 26.okt oleksin pidanud minema operatsioonile (emakas müoom). Aga imed on olemas. 25 okt käisin arsti juures, kasvajat ei olnud ja operatsioon jäi ära. Arst oli ka imestunud. Kindlasti on ka tõusnud enesekindlus , olen tegemas oma teraapiatuba. Viis aastat tagasi ei oleks seda isegi uskunud. Minu igapäevane deviis on võetud Heidi koolituselt KÖIK ON VÖIMALIK , tuleb enesesse uskuda. Soovitan Heidit Kõigile. Heidi muudab TE ELU!

Imbi

Enne oli tavaline elu mida elavad enamus Eesti inimesed. Nagu Heidi ühel koolitusel mainis, et kui kirja ei pane ja uskumus on muutunud, siis enam ei mäleta kuidas ennem oli, mul sama mure ma ei mäleta kuidas ennem oli ? Tavaline elu oli.

Suurim läbimurre tuli siis kui ma käisin seanssidel. Seal käsitlesime ja õppisime kuidas kasutada ja kuidas leida õigeid protsesse. Ma õppisin seal väga palju ja minu elukvaliteet on väga muutunud sellest ajast. Ma oskan leida lahenduse oma muredele, aidata pereliikmeid.

Lihastestimise õpetus lisaks on väga võimas tööriist leidmaks lahendust oma muredele.

Kõige olulisem on see et edasiliikumine oma unistuste elu juurde ei tundugi enam võimatu ja ebareaalne vaid väga reaalne ja mis kõige olulisem käega katsutav saavutus.

Tunnen, et mu tegutsemistahe on palju suurem.

Jah ma kindlasti soovitan seda kogemust teistelegi. Heidi on nagu haldjas, kes mitte ainult ei muuda vaid ka õpetab inimestele kuidas ise saab muuta oma uskumusi, et elu muutuks unistuste eluks.

Evelina

Olin jõudnud oma eluga punkti, kus tundsin, et nii ei saa asjad enam jätkuda. Elasin minevikumustri järgi ja iga kord kui ma midagi muuta proovisin või soovisin, siis kahjuks tulemust polnud- minevik kordas end jälle. Asjad muutusid 2017 aasta aprillis kui saatus saatis mu teele Heidi. KOOLITUS OLI TÕESTI ELUMUUTEV, AUSALT! Ühe nädalavahetusega vabanesin emotsioonidest, mida oli 30 aastat endaga kaasas truult kandnud. Inimesed, kellele valusate mineviku kogemuste tõttu isegi otsa ei suutnud vaadata, muutusid taas mulle lähedasteks. See kõik sai võimalikuks vaid selle tõttu, et lasin mittevajalikkudest emotsioonidest lahti ja muutsin uskumusi. Nüüdseks olen paljudel Heidi koolitustel osalenud ja minu elukvaliteet on kordades parem kui varem. Olen lõpuks leidnud iseend ja kasvan iga päevaga. Heidiga koostöö ei ole olnud mulle mitte ainult elumuutev, vaid ka elupäästev! Soovitan siiralt kõigile neile, kes tahavad ise enda elu loojad olla. Uskuge mind, võita on väga palju- imesid täis täisväärtuslik elu!!!

Ly

Olen 12 kuud olnud Heidi koolituste klient, alustasin eesmärkide koolitusega 2017 aasta jaoks ja läbi eneseanalüüside, jm koolituste olen jõudnud seansse läbida ja lihastestimisega sõbraks saanud.

Alustamisel oli olukord isiklikus elus pehmelt öeldes pöörane – pikk abielu oli lagunemas. See isikliku elu draama mõjutas selgelt ka mu tööd ja ettevõtte arenemist, motivatsioon oli kadunud, et midagigi teha. Uskumused iseendast ja oma elu mõjutamise suutlikkusest ujutasid üle vähimagi initsiatiivi või katse oma elu kuhugigi liigutada.

Koolitused Heidiga, olgu otse (live-) või järelevaadatavad kodulehelt, samuti eneseanalüüsi abivahendid (uskumuste töölehed, töövihikud erinevate koolituste juures, e-raamatud ja mp3-de kogud) aitasid mu liikuma ja ka rajal püsida. Soov oli saada teada, kas tõesti on võimalik kiiresti muuta vanu mustreid, tühistada vanad uskumused ja nende asemele programmeerida midagi sellist, mida tegelikult oma ellu ihkad. Olen nautinud toetust, mille puudust seni pikalt talunud ja kasutanud meelsasti ka võimalust küsida ja saada abi erinevatel teemadel.

Väikeste sammudega oma elu muutes on vahel raske märgata, kas muutus tegelikult toimub. Vaadates tagasi aasta või kuue kuu kaugusele näen aga suurt muutust:

– ma ei süüdista end enam (nii palju)  ja tänu sellele tunnen nii energiatõusu kui oma maailmavaate muutust

– ma olen eraldanud oma isikliku ja tööelu (üks ei pea segama teises valdkonnas saavutada suurepäraseid tulemusi) ning selle tulemuseks on selgelt suurem sissetulek kui eelmisel aastal

– mul on mitu uut tööriista enda ja teiste aitamiseks ning ma kasutan neid meelsasti, julgesti ja tihti.

Kõige tähtsam on tagasitulnud soov elada. Elada mitte lihtsalt kuidagi, vaid sellist elu, mida ma naudin.

Aitäh Heidi, julgen Sind ja Su koolitusi soovitada kõigile, kel soov oma elus natukenegi midagi muuta.

-Elmo

Liitusin Kiirelt Elu Muutvad koolitused grupiga umbes aasta tagasi. Veebruaris 2017. Minu elu läks siis nagu just parajasti läks. Ma väga ennast ei väärtustanud, võtsin vastu kõik, mis elul mulle pakkuda oli. Olin vahelduva eduga suhteliselt kurvameelne kulgedes läbi elu. Ootasin lihtsalt, et küll läheb paremaks. Väga ei läinud lihtsalt niisama. Kui..siis suurte pingutustega.

Täna, aasta hiljem on väga palju muutunud. Ma olen ise oma elu juhtija ja suunaja. Ma ei pea istuma käed rüpes ja ootama mis järgmise nurga taga juhtub vaid ma muudan oma uskumusi ja tean, et seal nurgataga juhtuvaga on kõik hästi ja kui ei ole siis ma saan seda ju ise muuta. Siis kui ise tahan !See on väga super tunne!!! Olen võtnud Heidilt mitmeid erinevaid koolitusi ja kõigiga väga ..väga rahule jäänud. Muutused on nii lahedad. Kaal. Hirm. Nais- ja mees energia, Kõik on võimalik ?

Juba mitu päeva märkan end sõbralikult muigamas, kui loen avalikus meedias mõnda postitust, milles pakutakse näiteks “10 erinevat tõhusat võimalust” muuta oma kaalu ja suhteid ja rahalist seisu..siis paratamatult mõtlen, et miks nad seda ühe lihtsa protsessiga küll ei tee vaid pingutavad aastaid ? Heidi Sina oled elumuutev. Olen südamest tänulik ja siiralt õnnelik, et Sinu ja Sinu võlumisõpetustega olen väga sinasõbraks saanud ? Olen Heidit soovitanud oma sõpradele ja teen seda ka edaspidi!

Aitähh..

-Kaire

Enne seansse oli mul olnud juba umbes 8 aastat depressioon, peaaegu pool mu elust. Paljusid hetki elust ei mäletagi, sest mul olid ka muud vaimsed haigused nagu obsessiiv-kompulsiivne häire, dissotsiatiivne häire, posttraumaatiline stressihäire sellest, et mulle nuga kõrile pandi mu omas kodus ja sellepärast, et ma ei soovinud selle mehega enam koos olla. Kannatasin väga suure ärevuse, paanika, väsimuse all jne. Teadsin alati, et sellest pole võimalik vabaneda ja, et suren kindlasti omaenda käe läbi.

Jätsin gümnaasiumi ka pooleli. Käisin paljude erinevate psühhiaatrite, terapeutide juures, olin ka 2 korda haiglas ja selle aja jooksul lõpetasin mitmel korral antidepressantide võtmise, sest arvasin, et sain terveks.

Seanssidel tegime läbi väga palju protsesse, kohe olin palju rõõmsam ja vabam, aga alles kuu aega pärast seda sain aru, et mul ei olegi enam depressiooni ja et mul on võimalik elada, tööl käia, olla õnnelik. Nüüd on pool aastat möödas ja iga koolitusega ja seanssidega arenen täiega uue inimese ja elu poole.

Ärevusega seoses on mul nüüd väga lihtne ja meeldiv inimestega suhelda. OCD oli nii, et mul läks varasemalt kodust välja minekuks 4 tundi, magamaminekuks 2 tundi ja koristasin kunagi iga päev nii kaua, kuni tekkis paanika, et ma ei suuda lõpetada ja suren selle kätte. Nüüd ma olen ka puhtusearmastaja, aga see ei ole minu jaoks probleem. Mul oli ka dissotsiatiivne häire, kus ma nii öelda lülitasin ennast välja, ei olnud kontaktis ümbritsevaga, aga seda ma isegi enam ei mäletanud, mul on viimase poole aasta jooksul olnud kerge ja õnnelik olla ning kogen normaalseid emotsioone.